Udany debiut Mobilnej Platformy Informacyjnej coigdzie.pl

Ruszyła mobilna platforma informacyjna coigdzie.pl przeznaczona dla osób, które chcą aktywnie spędzać czas. Coigdzie.pl dostarcza informacje o imprezach i wydarzeniach zamieszczonych na interaktywnej mapie oraz dostępnych w telefonach komórkowych czy nawigacji samochodowej.

Coigdzie.pl udostępnia informacje poprzez urządzenia mobilne, laptopy czy już wkrótce telefony komórkowe i samochodowe systemy nawigacyjne. Dzięki coigdzie.pl użytkownicy otrzymują informacje o imprezach kulturalnych, sportowych, rekreacyjnych, rodzinnych czy nawet ludowych lub ekstremalnych, które odbywają lub odbywać się będą w pobliżu ich miejsca przebywania tj. zamieszkania, wyjazdu służbowego czy wypoczynku.

Każda informacja jest weryfikowana i sprawdzana przez zespół redakcyjny, a następnie umieszczana w przestrzeni mapowej na www.coigdzie.pl. Geokodowanie danych umożliwia precyzyjne odnalezienie wydarzenia na mapie Polski. Dzięki temu możliwe jest wyszukiwanie imprez w okolicy. Po wybraniu pożądanego promienia wyszukiwania, otrzymujemy listę wydarzeń mających miejsce także wokół wyznaczonej przez nas miejscowości a nie tylko w wybranej lokalizacji, jak to ma miejsce w pozostałych serwisach nieopartych o technologie mapową.

Coigdzie.pl ma być serwisem wyposażonym w wersję mobilną, pozwalającą na wyszukiwanie informacji o imprezach za pomocą urządzeń mobilnych i nawigacyjnych. Premiera wersji mobilnej ma odbyć się we wrześniu.

Dostawcą technologii dla coigdzie.pl jest firma Business Management Software Sp. z o.o. specjalizująca się w wytwarzaniu rozwiązań mapowych oraz systemów informatycznych dla sektora finansowego.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry