UE-learning: Europejska Akademia Internetowa bawiąc uczy

Opublikowano: 24 stycznia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Europejska Akademia Internetowa to szkolenie e-learning składające się z dwudziestu bogato ilustrowanych rozdziałów, które poprzez ciekawą szatę graficzną oraz łatwe w percepcji teksty zachęcić ma młodych ludzi do zapoznania się z zagadnieniami dotyczącymi Unii Europejskiej – w jaki sposób powstała, jakimi rządzi się prawami, kto do niej należy i oczywiście tego, na jakich warunkach Polska może do niej przystąpić. Ze szkolenia może skorzystać każda osoba, która wcześniej zarejestruje się w Wirtualnym Dziekanacie.

Szkolenie stworzyła na zlecenie stowarzyszenia Pro Europa spółka MyNetwork Polska. Europejska Akademia Internetowa jest drugim wdrożeniem autorskiej platformy MyLearning – pierwsze miało miejsce przy okazji kreacji Internetowego Szkolenia Giełdowego (wspólne przedsięwzięcie Kancelarii Prezydenta RP oraz Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.).

MyLearning to zaawansowane narzędzie do tworzenia szkoleń w formie stron www – dzięki modułowemu układowi umożliwia konstruowanie w szybkim tempie obszernych szkoleń w oparciu o przygotowane przez klienta materiały oraz poszerzanie ich o elementy interaktywne i multimedialne. Dowolny stopień złożoności szkolenia, modyfikowalna funkcjonalność i oprawa graficzna gwarantują indywidualny charakter każdego wdrożenia platformy MyLearning.

http://www.akademiaeuropejska.edu.pl
http://www.mynetwork.pl

Sylwester KozakUE-learning: Europejska Akademia Internetowa bawiąc uczy

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.