Uebbill – nowy gracz na rynku programów do fakturowania online

Opublikowano: 29 lipca 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Uebbill jest kolejnym podmiotem na polskim rynku, który chce przekonać przedsiębiorców do korzystania z fakturowania online.

Sam produkt pierwotnie pojawił się na rynku portugalskim, gdzie zyskał uznanie setek użytkowników. Twórcy projektu oceniają, że rynek portugalski jest zbliżony do rynku polskiego – stąd decyzja o uruchomieniu wersji polskiej. Produkt obecnie składa się z modułów faktury, klienci, kontrahenci i produkty. Dodatkowo wzbogacony jest o część, w której znajdziemy raporty.

uebbill

Aplikacja jest dostępna w trzech pakietach: free (darmowy, 5 dokumentów miesięcznie), company (40 zł brutto miesięcznie z nieograniczoną liczbą dokumentów, użytkowników i produktów) oraz corporate (60 zł brutto miesięcznie dodatkowo wzbogaconą o nieograniczoną liczbę firm i możliwość obsługi POS).

Twórcy zapowiadają niebawem pojawienie się aplikacji mobilnej.

Sylwester KozakUebbill – nowy gracz na rynku programów do fakturowania online

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.