Ułatwienie dla klientów biznesowych BPH

Opublikowano: 30 maja 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Klienci Biznesowi Banku BPH korzystający z Systemu Bankowości Internetowej Sez@m otrzymali możliwość korzystania z nowej funkcji – Centrum Importu, która pozwala na wprowadzanie do systemu bankowego danych o przelewach i ich odbiorcach z zewnętrznych systemów księgowych. Jak dotąd, pliki kontrahentów i przelewów obsługiwane są z używanego w małych i średnich firmach systemu VideoTel. Obecnie, wraz ze wzrostem zapotrzebowania Klientów będą dodawane możliwości importu danych z innych systemów księgowych.

Wśród istniejących już funkcji SBI Sez@m na szczególną uwagę zasługują też tzw. wielopodpis i funkcja Administratora. Wielopodpis pozwala użytkownikom firmowym na kilkuosobową autoryzację transakcji np. w sytuacji, kiedy kilku wspólników chce wspólnie decydować o transakcjach firmowych. Oczywiście, istnieje pełna możliwość konfiguracji tej funkcji i wybrania schematów podpisów zgodnie z preferencjami Klientów m.in. dzięki funkcji Administratora.

Liczba Klientów Biznesowych korzystających z Systemu Sez@m w Banku BPH przekroczyła już 60 tys. Tylko w kwietniu br zrealizowali oni przelewy o wartości ponad 2 600 000 000 PLN.

http://www.bph.pl

Sylwester KozakUłatwienie dla klientów biznesowych BPH

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.