Ulubiona muzyka zawsze pod ręką

Opublikowano: 12 grudnia 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Freecom – producent elektroniki użytkowej oraz multimedialnych rozwiązań do magazynowania danych – przedstawił model MusicPal – bezprzewodowe radio internetowe, które obsługuje WiFi, LAN, umożliwia odsłuch własnych plików z muzyką i potrafi odczytać informacje z kanałów RSS.
Odbiornik internetowych stacji radiowych – Freecom MusicPal – łącząc się za pośrednictwem bezprzewodowej sieci WiFi (802.11 b/g) i LAN z Internetem lub dowolnym komputerem, umożliwia odsłuch internetowych stacji radiowych lub plików muzycznych w formacie MP3/WAV. Naszą ulubioną muzykę z radia czy też własnych zasobów możemy odsłuchać na wbudowanym w urządzenie głośniku lub zewnętrznym zestawie HiFi.

Ulubiona muzyka zawsze pod ręką 1

Radio wyposażone jest w wyświetlacz LCD (128 x 64 pikseli), który prezentuje informacje nie tylko o aktualnie odtwarzanym utworze i wybranej stacji radiowej, ale także wiadomości z kanałów RSS czy nawet bloga internetowego. Urządzenie potrafi zapamiętać dane 5 tys. stacji i posiada opcję budzika.

Urządzenie jest dostępne u wyłącznego dystrybutora Freecom w Polsce – firmie Veracomp za 444 zł netto (cena SRP – sugerowana cena detaliczna).

Hanna LaskowskaUlubiona muzyka zawsze pod ręką

Podziel się!

O autorze

hania