Umowa NASK z TV Fly – muzyczną telewizją internetową

NASK podpisał umowę ze spółką TV Fly (WWW.TVFly.com), pierwszą w Polsce muzyczną telewizją internetową. Przedmiotem umowy jest usługa kolokacji serwera telewizji w centrum kolokacji i hostingu NASK.

WWW.TVFly.com jest spółką, która jako pierwsza w Polsce uruchomiła 24-godzinną emisję programów muzycznych w Internecie. Program WWW.TVFly.com został uruchomiony w grudniu 2003 r. po blisko rocznych testach.

Zaoferowana przez NASK usługa polega na umieszczeniu w specjalnym pomieszczeniu sprzętu klienta oraz zagwarantowaniu mu odpowiedniego środowiska pracy (klimatyzacja, zasilanie, automatyczny system gaśniczy, ochrona fizyczna, systemy kontroli dostępu itp.). NASK dba również o udostępnienie różnorodnych możliwości transmisyjnych dla powierzonych mu urządzeń:  w tym przypadku zapewnia dostęp serwera do sieci Internet łączem o przepustowości 100 Mbps.

Pod adresem WWW.tvfly.com można przez 24 godziny na dobę oglądać różnego rodzaju programy muzyczne. Telewizja przeznaczona jest, w głównej mierze, dla młodego odbiorcy.TVFly. W jej ramówce znajdziemy teledyski, wywiady z artystami, koncerty. Niektóre audycje prowadzone są na żywo i dają możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu z prezenterami i gośćmi programów.

http://www.tvfly.com

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry