Umowa NASK z TV Fly – muzyczną telewizją internetową

Opublikowano: 21 kwietnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

NASK podpisał umowę ze spółką TV Fly (WWW.TVFly.com), pierwszą w Polsce muzyczną telewizją internetową. Przedmiotem umowy jest usługa kolokacji serwera telewizji w centrum kolokacji i hostingu NASK.

WWW.TVFly.com jest spółką, która jako pierwsza w Polsce uruchomiła 24-godzinną emisję programów muzycznych w Internecie. Program WWW.TVFly.com został uruchomiony w grudniu 2003 r. po blisko rocznych testach.

Zaoferowana przez NASK usługa polega na umieszczeniu w specjalnym pomieszczeniu sprzętu klienta oraz zagwarantowaniu mu odpowiedniego środowiska pracy (klimatyzacja, zasilanie, automatyczny system gaśniczy, ochrona fizyczna, systemy kontroli dostępu itp.). NASK dba również o udostępnienie różnorodnych możliwości transmisyjnych dla powierzonych mu urządzeń:  w tym przypadku zapewnia dostęp serwera do sieci Internet łączem o przepustowości 100 Mbps.

Pod adresem WWW.tvfly.com można przez 24 godziny na dobę oglądać różnego rodzaju programy muzyczne. Telewizja przeznaczona jest, w głównej mierze, dla młodego odbiorcy.TVFly. W jej ramówce znajdziemy teledyski, wywiady z artystami, koncerty. Niektóre audycje prowadzone są na żywo i dają możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu z prezenterami i gośćmi programów.

http://www.tvfly.com

Sylwester KozakUmowa NASK z TV Fly – muzyczną telewizją internetową

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.