Unizeto rozpoczyna współpracę z Domeny.pl

Opublikowano: 14 lutego 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Dzięki nawiązaniu współpracy w ofercie platformy CertyfikatySSL.pl znajdą się certyfikaty wystawiane przez Certum.

certyfikatySSLCieszymy się, że nasze certyfikaty SSL pojawią się w ofercie znanego dystrybutora rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa online uzupełniając ofertę zagranicznych dostawców o polskie produkty. Tym bardziej, że marka CERTUM została doceniona przez krajowych klientów i jest najpopularniejsza jeśli chodzi o certyfikaty SSL w Polsce, jak wynika z raportu Netcraft z lutego br. – powiedziała Dorota Kałandyk, Dyrektor Sprzedaży Produktów Masowych Unizeto Technologies.

Możliwość oferowania ciekawych produktów CERTUM, to dla nas ważne wydarzenie. To kolejny, dziesiąty już ważny dostawca technologii SSL w naszej ofercie. Liczymy na dużą dynamikę sprzedaży certyfikatów CERTUM – dodał Marcin Majerek z serwisu CertyfikatySSL.pl.

CertyfikatySSL.pl jest częścią spółki Domeny.pl – dostawcy usług internetowych.

Sylwester KozakUnizeto rozpoczyna współpracę z Domeny.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.