Uporządkowany świat CAD

Aplikom całkowicie przebudował swoją stronę internetową. Ten, autoryzowany sprzedawca oprogramowania Autodesku i rozwiązań dla CAD ułatwia dostęp do wiedzy i doświadczenia swoich specjalistów. Nowa strona ma bardziej uporządkowaną nawigację, dostosowaną do przyzwyczajeń inżynierów, którzy są jej głównymi użytkownikami.
Dzięki nowej organizacji strony odwiedzający mogą się łatwiej poruszać w ogromnej ilości zgromadzonych tam technicznych informacji i porad. Oznacza to, że szybciej można dotrzeć do szukanego zagadnienia związanego z oprogramowaniem, usługami czy sprzętem oferowanym przez APLIKOM.

„Podstawowym kierunkiem zmian była komunikacja wizualna – informuje Agnieszka Marciniak prezes APLIKOM Sp. z o.o. – zmiany mają też charakter funkcjonalny i oczywiście treściowy – uzupełniony o kolejne materiały. To nasza odpowiedź na sugestie dotychczasowych klientów, a także osób, które po raz pierwszy zetknęły się z naszą stroną internetową”.

APLIKOM korzystał z wyników najnowszych badań zachowań internautów w sieci przeprowadzanych przez Jakoba Nielsena oraz przez pracowników firmy Nielsen Norman Group, a także z analizy potrzeb i przyzwyczajeń inżynierów, którzy są najczęstszymi użytkownikami witryny APLIKOM-u.

Nowy portal poświęcony jest głównie narzędziom i rozwiązaniom CAD, takim jak oprogramowanie, szkolenia czy specjalistyczny sprzęt. Nie brakuje w nim profesjonalnych artykułów branżowych, jest miejsce na aktualności ze świata CAD i ciekawostki. Jest również bardzo prężnie działające forum inżynierskie, na którym specjaliści Aplikom udzielają porad jak rozwiązać problemy, które pojawiają się w codziennej pracy inżynierskiej z narzędziami CAD.
Treść rozmieszczono tak, aby najważniejsze elementy były łatwo, wręcz intuicyjnie, dostępne.

„Właśnie dostępność jest dla nas szczególnie ważna. Chcemy żeby nasi klienci bez trudu korzystali z naszej wiedzy i doświadczenia – mówi Agnieszka Marciniak – Realizujemy to na wielu płaszczyznach. Za przykład może posłużyć zakończony jesienią ubiegłego roku cykl seminariów „APLIKOM aCADemia – cyfrowy prototyp 2008”, dzięki któremu eksperci APLIKOMu byli dostępni dla użytkowników oprogramowania z 6 miast Polski. Takim przykładem jest też forum internetowe gdzie moderatorami są specjaliści z APLIKOMu. Bardzo zależy nam na poznawaniu oczekiwań i problemów, które napotykają nasi klienci. Dlatego na stronie internetowej umieściliśmy ankietę i z niecierpliwością czekamy na wszelkie uwagi – szczególnie te krytyczne. To dzięki otwartości na uwagi klientów możemy doskonalić nasze usługi.”

www.aplikom.com.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry