Usługi Serio.pl w portalu BiznesPartner.pl

Opublikowano: 28 marca 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

W marcu br. portal dla małych i średnich przedsiębiorstw BiznesPartner.pl, we współpracy z Serio.pl, rozszerzył swoją ofertę o serwis Znajdywarka produktów i usług. Współpraca z serwisem zapytań ofertowych Serio.pl ułatwi użytkownikom portalu nawiązywanie kontaktów gospodarczych i przedstawienie swojej oferty na rynku.

Znajdywarka produktów i usług umieszczona w portalu BiznesPartner.pl jest platformą wymiany informacji handlowej. Umożliwia użytkownikom portalu składanie zapytań ofertowych, pozyskiwanie ofert oraz rejestrowanie się jako dostawca produktów i usług. Ten sposób poszukiwania nowych odbiorców i dostawców znacznie oszczędza czas i pieniądze, jak również zasadniczo zwiększa zasięg działania i szanse na znalezienie najkorzystniejszej oferty na rynku.

Dodatkową wartość dla użytkowników portalu BiznesPartner.pl stanowi możliwość promocyjnej subskrypcji abonamentu sprzedawcy Serio.pl.

http://www.biznespartner.pl

Sylwester KozakUsługi Serio.pl w portalu BiznesPartner.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.