Utrzymanie stron www wraz z reklamą

Utrzymanie stron www wraz z ich jednoczesną reklamą – taką usługę zaproponował swoim klientom dostawca usług internetowych Atcom S.A. w ramach systemu komrel.net.

Wiele firm po wykupieniu strony www, nie podejmuje żadnych działań, by zachęcić potencjalnych klientów do jej obejrzenia. Przyczyny tego są różne – przede wszystkim brak pieniędzy na kampanię reklamową lub błędne przekonanie, że strony wypromują się same ([…] bo zaraz mnie i tak znajdą w wyszukiwarkach, więc po co reklama”).
Tymczasem nawet najlepsze strony staną się bezwartościowe, jeśli ich nikt nie ogląda.

Dlatego Atcom S.A. postanowił wesprzeć wszystkich klientów korzystających z usług w ramach systemu komrel.net (http://www.komrel.net).

Teraz każdy klient, w ramach opłaty za konto, bierze udział w systemie promującym jego strony.

Osoby odwiedzające strony użytkowników naszych bezpłatnych kont, widzą banner, reklamujący stronę www danego klienta. Klikają w ten banner i w ten sposób trafiają do konkretnego klienta.
W ciągu miesiąca od opłacenia konta klient musi dostarczyć banner o wymiarach 400×50 mm w formacie jpg lub gif, przy czym rozmiar pliku nie powinien przekraczać 40kB. Dostarczony przez klienta banner zostanie umieszczony w systemie dystrybucji reklam, wraz z ilością wejść odpowiadającą wartości netto pomnożonej przez dziesięć (czyli 3000 wejść za 300 zł, 5000 za 500 zł).

http://www.atcom.pl
http://www.komrel.net

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top