Uwielbiasz wuwuzele? YouTube ma niespodziankę

Opublikowano: 24 czerwca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Nie jest to może najważniejsza wiadomość tygodnia, ale z pewnością urzeka poczuciem humoru… Jeśli frajdą odbywającego się właśnie Mundialu jest dla Państwa słuchanie rozkosznego dźwięku wuwuzeliYouTube ma dla Was miłą niespodziankę!

Jak donosi serwis TechCrunch przy części materiałów dostępnych na największym portalu wideo w internecie pojawiła się ikonka małej piłeczki futbolowej. Po kliknięciu na nią usłyszymy kojący dźwięk południowoafrykańskich trąbek.

Uwielbiasz wuwuzele? YouTube ma niespodziankę 1

Hałas, który wielu fanów futbolu doprowadza do pasji jest znakiem rozpoznawczym mistrzostw świata w piłce nożnej odbywających się w RPA. Część stacji telewizyjnych podjęła kroki by wyeliminować wuwuzele z przekazu. FIFA nie chce natomiast zabronić ich używania na stadionach tłumacząc to kulturowym zwyczajem Południowej Afryki.

Ikonka piłki nie pojawia się przy wszystkich materiałach wideo, ale można z takiej opcji skorzystać między innymi przy tym filmie. Polecamy korzystać dopóki jest taka możliwość.

Dawid ZarazińskiUwielbiasz wuwuzele? YouTube ma niespodziankę

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.