Używane podręczniki w polceny.pl

Opublikowano: 3 października 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Komis internetowy Półceny.pl (http://www.polceny.pl) od 1 października rozpoczął akcję „Sprzedaj niepotrzebne podręczniki”.
Promocja będzie wspomagana kampanią reklamową na najpopularniejszym serwisie studenckim Korba.pl. Celem projektu jest zachęcenie studentów do przekazywania często trudno dostępnych podręczników młodszym rocznikom.

„Jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie komisu internetowego Półceny.pl- mówi prezes zarządu ePolonia Michał Woszczerowicz – dzięki niemu internauci będą mogli szybko sprzedać i kupić w Sieci materiały niezbędne do nauki, bez konieczności licytowania.”

Sprzedaż i kupowanie za pośrednictwem komisu internetowego dostępnego pod adresem www.polceny.pl jest bardzo proste – wystarczy, że sprzedający wpisze ISBN książki, a opis i zdjęcie okładki zostanie automatycznie wygenerowane z bazy serwisu. Korzystanie z komisu jest całkowicie bezpłatne zarówno dla sprzedających i kupujących użytkowników.

http://www.polceny.pl

Sylwester KozakUżywane podręczniki w polceny.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.