V Ogólnopolskie Spotkanie GSM- zlot Internautów

Opublikowano: 23 maja 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

W sobotę, 24 maja br., odbędzie się jubileuszowe V Ogólnopolskie Spotkanie GSM, czyli zlot internautów – uczestników grup dyskusyjnych o tematyce związanej z telefonią komórkową. Są oni wiernymi, ale również i krytycznymi kibicami rozwoju rynku telefonii komórkowej w Polsce oraz usług firm telekomunikacyjnych. Ich komentarze i uwagi nigdy nie są lekceważone przez operatorów na całym świecie. Internetowe grupy dyskusyjne funkcjonują od początku istnienia telefonii komórkowej i generują dziennie kilkaset komentarzy.

Uczestnicy V Ogólnopolskiego Spotkania GSM odwiedzą siedzibę Polskiej Telefonii Cyfrowej – tegorocznego gospodarza zlotu. Obejrzą jedyne w Polsce centrum najnowocześniejszych produktów i rozwiązań technologii telekomunikacyjnych. Zwiedzą również Centrum Zarządzania Siecią, które jest największym i najbardziej zaawansowanym ośrodkiem w Europie Środkowo-Wschodniej.
Jego pomieszczenia przypominają ośrodek sterowania lotami kosmicznymi.

Na tegoroczny zlot zgłosiło się ponad 100 internautów. Spośród nich, w wyniku konkursu, wybranych zostało 50 osób, które wezmą udział spotkaniu.

http://www.era.pl

Sylwester KozakV Ogólnopolskie Spotkanie GSM- zlot Internautów

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.