V Ogólnopolskie Spotkanie GSM- zlot Internautów

W sobotę, 24 maja br., odbędzie się jubileuszowe V Ogólnopolskie Spotkanie GSM, czyli zlot internautów – uczestników grup dyskusyjnych o tematyce związanej z telefonią komórkową. Są oni wiernymi, ale również i krytycznymi kibicami rozwoju rynku telefonii komórkowej w Polsce oraz usług firm telekomunikacyjnych. Ich komentarze i uwagi nigdy nie są lekceważone przez operatorów na całym świecie. Internetowe grupy dyskusyjne funkcjonują od początku istnienia telefonii komórkowej i generują dziennie kilkaset komentarzy.

Uczestnicy V Ogólnopolskiego Spotkania GSM odwiedzą siedzibę Polskiej Telefonii Cyfrowej – tegorocznego gospodarza zlotu. Obejrzą jedyne w Polsce centrum najnowocześniejszych produktów i rozwiązań technologii telekomunikacyjnych. Zwiedzą również Centrum Zarządzania Siecią, które jest największym i najbardziej zaawansowanym ośrodkiem w Europie Środkowo-Wschodniej.
Jego pomieszczenia przypominają ośrodek sterowania lotami kosmicznymi.

Na tegoroczny zlot zgłosiło się ponad 100 internautów. Spośród nich, w wyniku konkursu, wybranych zostało 50 osób, które wezmą udział spotkaniu.

http://www.era.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

dev.js Summit 2022
13.10.2022
semKRK#20
28.10.2022
Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry