Vademecum Windows XP już po polsku

Kolejna pozycja Microsoft Press wydana po polsku przez APN Promise jest już na rynku. Tym razem jest to podręcznik codziennego użytku przeznaczony dla administratorów systemu XP zatytułowany „Microsoft Windows XP Professional. Vademecum Administratora”

Nakładem polskiego przedstawiciela Microsoft Press – firmy APN Promise pojawił się na rynku oczekiwany przez administratorów Windows XP, podręczny przewodnik po systemie. Książka zawiera odpowiedzi na najczęściej spotykane pytania rodzące się podczas administrowania komputerami z systemem operacyjnym Windows XP Professional.

Podstawową je zaletą jest fakt, że rozwiązania wszelkich wątpliwości można znaleźć łatwo i szybko. Każdy z administratorów bez trudności znajdzie w podręczniku informacje pozwalające na zarządzanie, konfiguracją i rozwiązywanie problemów z nią związanych oraz na konfigurację urządzeń sieciowych, praw dostępu, itp.

W książce zawarte są również wskazówki dotyczące bardziej zaawansowanych funkcji systemu, takich jak obsługa użytkowników mobilnych z laptopami czy obsługa połączeń zdalnego dostępu.
Wgląd do vademecum pozwala na szybkie przyswojenie sobie sposobów zaplanowania w systemie automatycznego wykonywania operacji konserwacyjnych i tworzenia kopii zapasowych.

Książka zawiera wskazówki dotyczące rozwiązywania niemal wszystkich problemów, z jakimi administrator Windows XP Professional może się spotkać. Podręcznik dzięki swojej kieszonkowej formie z powodzeniem stanowi podstawowe źródło informacji o systemie i przewodnik, pomocny w szybkim i wygodnym wykonywaniu najczęstszych czynności oraz w implementowaniu właściwych rozwiązań. W korzystaniu dodatkowo pomagają łatwo dostępne informacje w postaci tabel, list i instrukcji opisywanych krok po kroku.

http://www.promise.com.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top