Vel.pl premiuje lojalnych

Opublikowano: 27 stycznia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Serwis Vel.pl, specjalizujący się w projektach e-commerce dla małych i średnich przedsiębiorstw, przygotował promocję dla swoich klientów. Każdy posiadacz konta lub wirtualnego serwera wykupionego w Vel.pl, może teraz bezpłatnie przedłużyć swój abonament, polecając usługi hostingowe innym osobom lub firmom.

– Aby przystąpić do programu Premia, wystarczy założyć konto lub serwer wirtualny w Vel.pl. Każdy użytkownik może przedłużyć swój abonament bez dodatkowych opłat, a przede wszystkim bez większego wysiłku – po prostu opowiadając swoim znajomym o tym, czy jest zadowolony z usług Vel.pl. Każdorazowe zamówienie „z polecenia” naszego użytkownika, jest premiowane przedłużeniem abonamentu. Wielkość premii zależy od posiadanego przez użytkownika pakietu oraz od rodzaju zamówionej usługi. Jedno zamówienie w programie Premia może przedłużyć abonament nawet o 6 miesięcy – opisuje program Mariusz Groszek, dyrektor Vel.pl.

Polecać usługi mogą nawet osoby, które jeszcze nie opłaciły abonamentu. W takim przypadku premia – przedłużenie abonamentu – zostanie automatycznie aktywowana po opłaceniu faktury.
Program premiuje również nowych klientów, wybierających Vel.pl w wyniku polecenia użytkowników. Otrzymują oni 25 procent zniżki na pierwszy rok swojego abonamentu.

http://www.vel.pl

Sylwester KozakVel.pl premiuje lojalnych

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.