Veracomp dystrybutorem Paradyne Networks

Oferta Veracomp w zakresie rozwiązań do szerokopasmowego dostępu do internetu została rozszerzona o produkty firmy Paradyne.

Veracomp rozpoczął dystrybucję rozwiązań Paradyne w związku z umową, jaką ten producent podpisał z firmą Net to Net. Na mocy umowy firma Paradyne przejęła prawa do wszystkich produktów oraz opracowań inżynierskich Net to Net. Dystrybutorem rozwiązań Net to Net w Polsce był Veracomp. Firma Paradyne zdecydowała utrzymać dotychczasowy kanał dystrybucji rozwiązań Net to Net, dodatkowo powierzając polskiemu dystrybutorowi prawa do sprzedaży produktów Paradyne w Europie Środkowowschodniej.

Dzięki współpracy z Paradyne Veracomp będzie oferował rozwiązania ‘ReachDSL’. Technologia ta zapewnia szerokopasmowy dostęp wszędzie, gdzie nie ma dogodnych warunków do funkcjonowania klasycznych systemów ADSL (np. bardzo duże odległości lub niska jakość wykorzystywanego okablowania). Jednocześnie rozwiązania Net to Net nadal będą znajdować się w ofercie Veracomp. Ich nazwy i symbole nie ulegną zmianie.

„Chcemy, aby Veracomp kontynuował dystrybucję produktów Net to Net, rozszerzając ją o rozwiązania Paradyne” – powiedział Thomas Hummel, regionalny dyrektor sprzedaży Paradyne. „Oferujemy rozwiązania wspierające transmisję danych, głosu i obrazu. Dzięki przejęciu firmy Net to Net portfolio produktów do budowy sieci DSL rozszerzone zostało o autorskie rozwiązania Net to Net do szerokopasmowej transmisji danych i głosu bazujących na technologii IP over DSL”.

Wśród rozwiązań Paradyne oferowanych przez Veracomp znajdą się m.in. urządzenia CPE (Customer Premises Equipment) obejmujące szeroką gamę modemów i ruterów abonenckich. Obok nich dostępne będą także zestawy punkt-punkt (łączące abonentów bezpośrednio z centralnym przełącznikiem) oraz popularne rozwiązania typu mostek IP do łączenia sieci Ethernet, wyposażone w autorską opcję ‘loop-bonding’ do zwielokrotniania łączy.

Ofertę uzupełniają koncentratory dostępowe DSLAM wykorzystywane do budowy sieci w budynkach wielokondygnacyjnych, hotelach czy małych centralach firmowych. Wśród nich są zarówno koncentratory modularne, przeznaczone do instalacji w szafach przemysłowych, jak i kompaktowe wersje urządzeń.

http://www.veracomp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top