Veracomp dystrybutorem Sun Microsystems Poland

Veracomp został autoryzowanym dystrybutorem Sun Microsystems Poland i w ramach umowy będzie oferować polskim integratorom systemów IT serwery Sun Microsystems z linii x64 oraz rozwiązania Storage. Jako dystrybutor z wartością dodaną Veracomp zaproponuje też dodatkowe wsparcie techniczne i handlowe.
„W ciągu ostatnich pięciu lat obroty Suna w Polsce systematycznie rosły – średnio na poziomie 15% w skali roku. Podpisanie umowy partnerskiej z firmą Veracomp to kolejny etap rozbudowy kanału sprzedaży Sun Microsystems. Jestem przekonany, że wieloletnie doświadczenie Veracomp nie tylko umocni naszą pozycję wśród klientów, ale przede wszystkim pozwoli zaoferować im wiedzę i wsparcie niezbędne w procesie optymalnego doboru rozwiązań informatycznych,” – powiedział Piotr Wierzbicki, prezes zarządu Sun Microsystems Poland.

„Nowa umowa zagwarantuje szerokiemu gronu partnerów dostęp do produktów Suna wraz z niezbędnym wsparciem technicznym i biznesowym. Położymy szczególny nacisk na projekty mniejsze i średnie, oferując pomoc i usługi resellerom na każdym etapie procesu sprzedaży,” – powiedział Adam Rudowski, prezes zarządu Veracomp SA. – „W rozwiązaniach Sun Microsystems tkwi ogromny potencjał, który chcemy wykorzystać. Serwery i pamięci masowe są jednym z najdynamiczniej rozwijających się rynków w Polsce.”

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry