Veracomp najlepszym dystrybutorem sieciowym 10-lecia

Czytelnicy magazynu NetWorld wyróżnili Veracomp przyznając firmie tytuł 'Sieciowa firma 10-lecia – wybór Czytelników NetWorlda 1994-2004′ w kategorii dystrybutor.

Tytuł ten został przyznany w ramach konkursu 'Czytelnicy wybierają sieciowe firmy 10-lecia’, organizowanego przez NetWorld – magazyn profesjonalistów sieciowych z okazji 10 rocznicy założenia pisma.

Czytelnicy NetWorlda, administratorzy sieci i menedżerowie odpowiedzialni za systemy komputerowe w firmach – opierając się na własnych doświadczeniach i wiedzy – wyłonili firmy, 'które wyróżniają się jakością i niezawodnością produktów i usług, rzetelnością, przestrzeganiem zasad etyki w biznesie oraz innowacyjnością. Znaczenie przy wyborze miały też mocna pozycja na rynku i stabilność firmy.’

Dziękujemy czytelnikom NetWorlda za to wyróżnienie. Networld jest dla nas bardzo ważnym medium. Od początku istnienia w znakomity sposób popularyzuje wiedzę o nowych technologiach sieciowych oraz jest jednym z głównych źródeł informacji dla naszych partnerów handlowych.- powiedział Mariusz Kochański, dyrektor działu systemów sieciowych i członek zarządu Veracomp.

Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbyło się 7 października 2004 roku w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny w Warszawie. W imieniu Veracomp nagrodę odebrał Mariusz Kochański.

http://www.veracomp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top