Veracomp uruchomił Call Center

Veracomp uruchomił Call Center – ogólnopolskie telefoniczne centrum obsługi, w ramach którego zapewnia firmom wdrażającym rozwiązania informatyczne pomoc techniczną już na etapie przygotowywania projektów IT.

Uruchomienie Call Center jest elementem strategii Veracomp zakładającej udzielanie kompleksowej pomocy technicznej partnerom handlowym, zaczynając od przygotowania projektu, poprzez sprzedaż sprzętu i oprogramowania, aż po pomoc w jego utrzymaniu i serwisowaniu.

Osiem miesięcy temu Veracomp uruchomił internetowy system HelpDesk, za pośrednictwem którego inżynierowie serwisu pomagają w rozwiązywaniu problemów technicznych w zakresie sprzętu i oprogramowania zakupionego u dystrybutora. Wraz z uruchomieniem Call Center zakres pomocy technicznej został rozszerzony o wsparcie przed sprzedażą. Poprzez telefoniczne centrum obsługi Veracomp udostępnia pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych dla produktów, których zakup jego partnerzy planują.

„Oba rozwiązania (Call Center i HelpDesk) uzupełniają się, a dzięki nim dysponujemy obecnie najszerszą w dystrybucji IT w kraju gamą usług wsparcia technicznego przed i po sprzedaży. Ponadto, dzięki rozwiązaniom Call Center i HelpDesk porządkujemy nasz system udzielania pomocy technicznej, co wpłynie na łatwość i szybkość jego użytkowania.” – mówi Andrzej Wojnar, dyrektor działu dystrybucji usług Veracomp SA.

Na potrzeby Call Center została stworzona aplikacja do generowania identyfikatorów, śledzenia rozmów telefonicznych i tworzenia raportów, która jest sprzężona z centralą telefoniczną, systemem HelpDesk i CRM. Call Center obsługuje 12 inżynierów wsparcia technicznego oraz 3 operatorów centrali telefonicznej.

http://www.veracomp.pl

Wpisy promowane

  • Ile trwa budowa domu?
    Czas budowy domu jednorodzinnego zależy od wielu czynników, takich jak wielkość domu, stopień skomplikowania projektu, rodzaj materiałów i umiejętności wykonawców. ...
  • Dlaczego warto wynająć manipulator do szyb na budowę?
    Dlaczego warto wynająć manipulator do szyb na budowę? To proste — podnośnik dźwigowy z przyssawką pozwala na szybkie i bezpieczne ...

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top