Veracomp uruchomił Call Center

Veracomp uruchomił Call Center – ogólnopolskie telefoniczne centrum obsługi, w ramach którego zapewnia firmom wdrażającym rozwiązania informatyczne pomoc techniczną już na etapie przygotowywania projektów IT.

Uruchomienie Call Center jest elementem strategii Veracomp zakładającej udzielanie kompleksowej pomocy technicznej partnerom handlowym, zaczynając od przygotowania projektu, poprzez sprzedaż sprzętu i oprogramowania, aż po pomoc w jego utrzymaniu i serwisowaniu.

Osiem miesięcy temu Veracomp uruchomił internetowy system HelpDesk, za pośrednictwem którego inżynierowie serwisu pomagają w rozwiązywaniu problemów technicznych w zakresie sprzętu i oprogramowania zakupionego u dystrybutora. Wraz z uruchomieniem Call Center zakres pomocy technicznej został rozszerzony o wsparcie przed sprzedażą. Poprzez telefoniczne centrum obsługi Veracomp udostępnia pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych dla produktów, których zakup jego partnerzy planują.

“Oba rozwiązania (Call Center i HelpDesk) uzupełniają się, a dzięki nim dysponujemy obecnie najszerszą w dystrybucji IT w kraju gamą usług wsparcia technicznego przed i po sprzedaży. Ponadto, dzięki rozwiązaniom Call Center i HelpDesk porządkujemy nasz system udzielania pomocy technicznej, co wpłynie na łatwość i szybkość jego użytkowania.” – mówi Andrzej Wojnar, dyrektor działu dystrybucji usług Veracomp SA.

Na potrzeby Call Center została stworzona aplikacja do generowania identyfikatorów, śledzenia rozmów telefonicznych i tworzenia raportów, która jest sprzężona z centralą telefoniczną, systemem HelpDesk i CRM. Call Center obsługuje 12 inżynierów wsparcia technicznego oraz 3 operatorów centrali telefonicznej.

http://www.veracomp.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry