Veracomp został dystrybutorem rozwiązań firmy Freecom

Veracomp – specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT rozpoczął współpracę z firmą Freecom – producentem multimedialnych urządzeń do magazynowania i przenoszenia danych, przeznaczonych dla użytkowników indywidualnych oraz firm i korporacji.

Dzięki podpisaniu umowy dystrybucyjnej Veracomp rozszerzył portfolio rozwiązań adresowanych do wymagających użytkowników urządzeń mobilnych. W ofercie dystrybutora znalazły się zewnętrzne, przenośne dyski twarde o pojemnościach od 20 do 400 GB. Są to m.in. dyski miniaturowe o wymiarze 1,8 cala, jak i większych rozmiarów, przeznaczone do ustawienia na biurku. Urządzenia te umożliwiają łatwe przenoszenie danych pomiędzy komputerami, poszerzają zakres pojemności tradycyjnego dysku twardego lub służą do backupu danych. Dyski zamknięte są w nowoczesnych i odpornych na uszkodzenia obudowach. Wyposażone zostały w unikalną funkcję SYNC uruchamiającą bezpośrednią, szybką synchronizację danych za pomocą jednego przycisku. Zapewnia to łatwe aktualizowanie danych zapisanych na dysku zewnętrznym, bez konieczności przegrywania całych folderów lub partycji.

„Współpraca z firmą Freecom jest odpowiedzią na rosnące potrzeby rynku rozwiązań dla mobilnych pracowników. Rozwiązania Freecom wyróżniają się solidną i nowoczesną budową. Oparte są na autorskich technologiach producenta, gwarantujących wysoką jakość i niezawodność urządzeń oraz bezpieczeństwo przechowywanych dokumentów”- twierdzi Witold Butryn, menedżer produktów Freecom w Veracomp.

Veracomp oferuje także unikalne rozwiązania nośników pamięci Flash USB. Wśród nich wyróżniają się poręczne i efektowne urządzenia wymiarami przypominające kartę kredytową. Pracują jak dysk przenośny, umożliwiają gromadzenie do 1GB danych, a dzięki złączu USB zapewniają szybką transmisję danych. Nie wymagają dodatkowych kabli ani oprogramowania. Interesującym i unikalnym na rynku rozwiązaniem są pamięci Flash USB zamknięte w wodoszczelnej obudowie (zanurzenie do 20 m), odporne na kurz i uderzenia mechaniczne.

Ofertę produktów Freecom dopełniają wysokiej jakości, przenośne odtwarzacze MP3 z funkcją nagrywania, wyposażone w słuchawki firmy Sennheiser oraz zewnętrzne nagrywarki DVD i CD, w tym unikalna linia „slimline”, przeznaczona dla użytkowników notebooków, nie wymagająca zewnętrznego zasilania.

Ponadto Freecom jest producentem szerokiej gamy zaawansowanych rozwiązań pamięci masowych, zaprojektowanych przy współpracy z firmą HP i w oparciu o jej technologie. Są wśród nich m.in. serwery dostępu do bibliotek CD/DVD, napędy taśmowe, autoloadery i macierze dyskowe przeznaczone do archiwizacji i backupu danych, zarówno dla korporacyjnych grup roboczych, jak i np. sieci osiedlowych.

http://www.veracomp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top