VIA zapowiada ekspansję na rynku doładowania kart prepaid

Zakończył się pierwszy etap budowy sieci punktów VIA na polskim rynku. Usługi szybkiego i wygodnego przeprowadzania transakcji płatniczych – VIA, świadczone są już w 2.000 placówek. Dzięki coraz szerszej dostępności usług VIA użytkownicy komórek na kartę mogą łatwo, bezpiecznie i “po drodze” uzupełnić konto swojego telefonu
w sklepach spożywczych i supermarketach, na stacjach paliwowych i innych placówkach handlowo-usługowych.

Dzięki tej usłudze posiadacz “pre-paida” nie musi już wydrapywać numeru z karty, wpisywać do telefonu rzędów cyfr i łączyć się z operatorem. Wystarczy, że poda sprzedawcy swój numer telefonu i zapłaci dowolnie wskazaną przez siebie sumę, w ramach dostępnego przedziału cenowego, a jego telefoniczne konto zostanie uzupełnione w ciągu kilku minut. Z tak przeprowadzonej transakcji klient otrzyma wydruk potwierdzający jej realizację. Nie ma przy tym obawy, że trafi na coraz powszechniej występujące fałszywe “zdrapki”.

VIA pojawiła się na polskim rynku pół roku temu, dziś obsługuje 2.000 punktów. Jeszcze w tym roku VIA zapowiada umocnienie pozycji, wraz z dynamiczną ekspansją i wprowadzeniem swoich usług w dalszych 3.000 punktów oraz kolejnych 5.000 placówek w roku 2005.

Właścicielem marki VIA w Polsce jest PolCard S.A. Usługa działa w oparciu o technologię i terminale POS tej firmy. Większościowym udziałowcem PolCard S.A. jest amerykańska korporacja GTECH.

http://www.polcard.pl/

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry