Virtual Window dla Pomaton EMI

Pod adresem pomatonemi.com.pl został uruchomiony nowy serwis Kompanii Muzycznej Pomaton EMI. Głównym założeniem jego powstania była prezentacja dostępnych produktów, promowanie artystów i zbudowanie platformy zawierającej profilowane informacje dla indywidualnego odbiorcy ze szczególnym uwzględnieniem dziennikarzy .

Zadania postawione przed Twórcą systemu to umożliwienie pełnej, częstej i szybkiej aktualizacji serwisu przez pracowników odpowiedzialnych za poszczególne strefy informacji. System zapewnia możliwość umieszczania plików audio i video oraz możliwość personalizacji informacji dla różnych grup docelowych.
Wynikiem wdrożenia platformy ma być ograniczenie kosztów, łatwiejsza i szybsza dystrybucja informacji oraz materiałów promocyjnych do mediów i odbiorców indywidualnych.

Serwis pomatonemi.com.pl jest wielką bazą informacyjną o artystach i produktach Pomaton EMI, do których mają dostęp pracownicy firmy na różnym poziomie praw: edycji, przeglądania i akceptacji informacji. Platforma została podzielona na sekcje: artyści, katalogi płyt, rozrywka, media i informacje o firmie, sprzedaż i promocje sklepowe.
“Media” to specjalnie przygotowana sekcja dla dziennikarzy z podziałem na: TV, radio, prasa, internet. Katalog produktów w serwisie połączony jest z bazą DDD – “Dużego Domu Dystrybucyjnego”, dystrybutora produktów Pomaton EMI. Aktualizacja katalogu produktów odbywa się automatycznie.

Serwis pomatonemi.com.pl został zbudowany w oparciu o autorskie rozwiązanie Virtual Window platformę Selektor, pozwalającą na sprawne i szybkie aktualizowanie treści oraz intuicyjną obsługę przez pracowników Pomaton EMI.

http://www.pomatonemi.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry