Vitanea.pl – nowa apteka online

Na początku grudnia miało miejsce oficjalne otwarcie nowej apteki internetowej Vitanea.pl. Działając w oparciu o obowiązujące w Unii Europejskiej ustawodawstwo apteka chce aktywnie konkurować z liderami rynku w zakresie wysyłkowej sprzedaży leków wydawanych bez recepty.

Nowa apteka prowadzić będzie sprzedaż poprzez platformę handlu elektronicznego dostępną pod adresem Vitanea.pl oraz telefonicznie, dzięki uruchomieniu bezpłatnej infolinii. Wykwalifikowany personel udzieli fachowej porady oraz służyć będzie pomocą użytkownikom zainteresowanym ofertą apteki.

Apteka internetowa oferuje nieograniczony, bezpieczny, dyskretny zakup produktów dostępnych bez recepty i co najważniejsze zawsze w niskiej cenie przez 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku – mówi Bartłomiej Chodań, właściciel apteki. Poprzez uruchomienie wysyłkowej sprzedaży leków chce konkurować z liderami rynku i w możliwie krótkim czasie osiągnąć czołową pozycję w zakresie internetowego handlu lekami w Polsce.

System sprzedaży internetowej został zrealizowany przez agencję Empathy Internet w oparciu o autorską aplikację eiSHOP. W celu ułatwienia komunikacji z potencjalnymi Klientami wdrożono również platformę komunikacyjną Livechat oraz szereg modułów usprawniających pracę sklepu.

Bezpieczeństwo zakupów gwarantują szyfrowane połączenia SSL, a moduł płatności kartą kredytową obsługiwany przez firmę Allpay pozwalają użytkownikom serwisu w szybki sposób dokonywać zakupów. Dzięki systemowi indywidualnych kont w maksymalny sposób ułatwiony został proces kolejnych zamówień – użytkownicy nie muszą za każdym razem podawać swoich danych chcąc po raz kolejny skorzystać z oferty sklepu.

Równolegle z uruchomieniem apteki rusza kampania promująca w czołowych portalach internetowych. Kampania zrealizowana została w oparciu o personalizowany mailing, brandmarki oraz promocje wspierające w obrębie sklepu.

http://www.Vitanea.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry