VoIPer.pl na sprzedaż

Serwis informacyjny o technologii VoIP – www.voiper.pl został wystawiony na sprzedaż w serwisie Allegro.pl.
Właścicielem wortalu jest firma Elmak Sp. z o.o. Wortal działa od września 2006 roku, od tego czasu średnio miesięcznie odnotowuje 11.000 odwiedzin oraz 40.000 odsłon.

VoIPer.pl na bieżąco śledzi informacje publikowane w kraju przez dystrybutorów, operatorów, agencje medialne. Zajmuje się także tłumaczeniem ciekawych news’ów ukazujących się w zagranicznych serwisach tematycznych oraz w blogach użytkowników VoIP.

VoIPer.pl został doceniony nie tylko przez stałych użytkowników, ale także zdobył tytuł strona miesiąca w Magazynie Internet (nr 2/2007).

Wortal skupia wokół siebie ludzi zainteresowanych głównie nowinkami w dziedzinie telefonii internetowej. Sporą grupę internautów przyciągnął prezentując na VoIPer.pl kompletną informację obejmującą zarówno aktualności, jak i bazę wiedzy o telefonii internetowej. Dzięki działom „Słownik pojęć”, „Urządzenia VoIP”, „Co to jest VoIP?”, „FAQ”, „Forum dyskusyjne”, „Konfiguracja” podał początkującym użytkownikom „wirtualną pomocną dłoń”. Treści edukacyjne zostały zaprezentowane w innowacyjny łatwo przystępny sposób, za pomocą filmów wideo.

Szczególnym zainteresowaniem czytelników cieszą się recenzje i testy nowości sprzętowych pojawiających się na polskim rynku. Dzięki dobrej współpracy z dystrybutorami VoIPer.pl miał możliwość oceniać jako pierwszy urządzenia, które wkrótce pojawią się na półkach sklepów. Godna uwagi jest także nowa funkcjonalność, która w ostatnim czasie została upubliczniona. Jest nią wyszukiwarka lokalnych dostawców internetu. Użytkownicy mogą zarówno umieszczać w niej informacje o lokalnych dostawcach jak i wyszukiwać ich w bazie. Przesłankami do stworzenia takiego mechanizmu, były zapytania generowane od strony czytelników.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry