VoIPer.pl porównuje oferty operatorów telefonii VoIP

Wortal tematyczny poświęcony telefonii internetowej www.voiper.pl umożliwił użytkownikom porównywanie ofert operatorów. Zawarte tam informacje mają służyć użytkownikom jako pomoc w podjęciu decyzji, co do wyboru operatora.

– Ilość ofert telefonii VoIP stale się powiększa, ale do tej pory nikt nie stworzył narzędzia, które pomogłoby klientom w dokonywaniu najlepszego wyboru. Chcemy dać naszym użytkownikom możliwość łatwego porównania najbardziej interesujących ich danych związanych z korzystaniem z telefonii internetowej, czyli cen połączeń krajowych, do wybranych krajów świata, a także sprawdzenia dostępności usług dodatkowych. – powiedział Bartłomiej Grzesik, Redaktor Naczelny VoIPer.pl.

Aby porównać oferty operatorów wystarczy wybrać z menu porównywarka, zaznaczyć interesujące nas oferty operatorów, a następnie kliknąć „Porównaj oferty”. W wyniku otrzymujemy tabelę z zakładkami kryteriów, według których możemy porównać wybrane oferty:

– Dane podstawowe (zawiera podstawowe dane teleadresowe, wysokość abonamentu oraz ceny połączeń w Polsce);
– Połączenia – Europa Zachodnia (zawiera ceny połączeń na telefony stacjonarne i komórkowe do Niemiec, Włoch, Francji i Hiszpanii);
– Połączenia – Europa Północna (zawiera ceny połączeń na telefony stacjonarne i komórkowe do Irlandii, Wielkiej Brytanii, Norwegii i Szwecji);
– Połączenia – wybrane kraje (zawiera ceny połączeń na telefony stacjonarne i komórkowe do USA, Kanady, Ukrainy i Chin);
– Usługi dodatkowe (zawiera informacje o dostępności wybranych usług u operatorów).

Na zaproszenie redakcji wortalu do wpisania się do porównywarki odpowiedziało kilkunastu operatorów telefonii VoIP. Wortal liczy na to, że popularność tego narzędzia wśród internautów zachęci pozostałych operatorów do porównania swojej oferty z konkurencją.

VoIPer.pl oferuje ponadto swoim użytkownikom codzienne informacje z dziedziny VoIP, dane techniczne dotyczące urządzeń wraz z testami sprzętu oraz wiadomości o producentach i dystrybutorach sprzętu VoIP.

www.voiper.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry