VTrip.pl – oferty 130 tys. hoteli

Opublikowano: 29 lipca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Polski Portal Turystyczny VTrip.pl rozpoczął współpracę z firmą HRS – Hotel Reservation System – jedną z największych firm oferujących możliwość rezerwacji hoteli na całym świecie. Obecna oferta umożliwia użytkownikom VTrip.pl. hotele.vtrip.pl dokonanie rezerwacji hotelu w dowolnie wybranym miejscu na świecie. To pierwsze tego typu przedsięwzięcie na polskim rynku turystycznym.

„Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, VTrip.pl uzupełnił swoją ofertę o możliwość rezerwacji hoteli na całym świecie. Obecnie użytkownik może dokonać rezerwacji w jednym ze 130 tys. hoteli. Podjęcie współpracy z niemiecką firma HRS jest naturalną konsekwencją rozwoju oraz poszerzania oferty. Pragnę podkreślić, że jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w polskim Internecie, w zakresie turystyki. Wprowadzone obecnie narzędzie skierowane jest nie tylko do sektora biznesu, ale również do ludzi aktywnie podróżujących. Korzystając z portalu VTrip.pl mamy możliwość rezerwacji hotelu w dowolny miejscu na świecie.” – mówi Piotr Kluczewski, Dyrektor Marketingu w VTrip.pl.

http://www.vtrip.pl

Sylwester KozakVTrip.pl – oferty 130 tys. hoteli

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.