VTrip.pl otwiera sezon zimowy w Internecie

Internetowy portal turystyczny VTrip.pl jest już przygotowany do inauguracji nadchodzącego sezonu narciarsko-snowboardowego. , który jako pierwszy w Internecie rozpoczyna sezon zima 2004/2005.

Oferta ’Białe szaleństwo’, przygotowana przez VTrip.pl na sezon zimowy 2004/2005 zawiera propozycję obejmującą wyprawy indywidualne, kilkudniowe wyjazdy rodzinne, obozy narciarskie i snowboardowe dla dzieci i młodzieży oraz cieszące się dużą popularnością wyjazdy sylwestrowe. Poza ciekawą ofertą, portal VTrip.pl zadbał również o to, by do promowanych przez serwis wyjazdów, dołączane były różnego rodzaju bonusy, jak np. ski-passy w cenie wyjazdu, lub w przypadku obozów dla dzieci i młodzieży szkoła narciarska gratis.

'Naszym głównym celem jest utrzymanie dobrego kontaktu z Internautami i wzmocnienie wzajemnych relacji. Dzięki odpowiedniej selekcji ofert chcemy zapewnić najlepszą obsługę użytkownikom sieci i dostarczyć im tylko tego, czego naprawdę potrzebują. Chcemy też, aby zima dla każdego Internauty stanowiła pretekst do dobrej zabawy.

Dlatego przez cały sezon zimowy na łamach naszego portalu pojawiać się będą różnego rodzaju promocje, konkursy i zabawy. Ponadto wraz z pierwszym śniegiem na portalu VTrip.pl pojawi się galeria Top 10 extreme, na której umieszczone zostanie 10 najbardziej ekscytujących zdjęć, wysyłanych przez naszych Internautów prosto ze stoków. Jak widać zatem, wbrew temperaturze za oknem, cały sezon zimowy zapowiada się nad wyraz gorąco.’- mówi dyrektor ds. programowych Dariusz Baranowski.

http://www.zima.vtrip.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top