VTrip.pl rozdaje prezenty na narty

Ruszyła zimowa zabawa na portalu VTrip.pl pt. „Całe góry zimowych atrakcji”. Na narciarzy czeka wiele atrakcji i prezentów, między innymi kamera cyfrowa i modne chusty polarowe chroniące przed zimnem.
Konkurs pod hasłem „Całe góry zimowych atrakcji” ruszył w pierwszym dniu nowego roku i jest kierowany do osób, które w portalu turystycznym VTrip.pl wykupią dowolną imprezę narciarską. Każda osoba, która zdecyduje się na wyjazd na narty z VTrip.pl, otrzyma bowiem oryginalny prezent – modną i co ważne ciepłą chustę polarową, idealną na zimową porę. Następnie co należy uczynić, by wziąć udział w konkursie, to nakręć krótki film lub zrobić zdjęcie sobie albo swoim znajomym. Na zdjęciu (filmie) musi być widoczna chusta VTrip.pl. Zwycięzcą konkursu zostanie autor najciekawszej pracy. W nagrodę otrzyma kamerę cyfrową. Konkurs trwa do końca lutego.

– To już kolejna edycja konkursu przygotowana dla naszych użytkowników
w zimowym okresie. Przynajmniej dwa razy w roku staramy się zorganizować tego typu akcje. Wspólne zabawy z użytkownikami przyczyniają się bowiem do budowania społeczności wokół VTrip.pl, a z drugiej strony stanowią urozmaicenie treści portalu. Tym razem każdy klient, niezależnie czy weźmie udział w konkursie, otrzyma od nas oryginalne chusty polarowe, które będzie mógł wykorzystać podczas wyjazdów narciarskich. Zbliża się okres ferii zimowych i wyjazdów w różne regiony narciarskie Europy, mamy nadzieję, że nasza zabawa spotka się z dużym zainteresowaniem naszych stałych i nowych klientów – mówi Agnieszka Ziaja z VTrip.pl.

Imprezy turystyczne, których dotyczy konkurs, obejmują wyjazdy na narty do najlepszych europejskich kurortów białego szaleństwa. Wiele z nich kusi niskimi cenami. Przykładowo ferie we Włoszech można spędzić za 45 zł na dzień. Ponadto duża część ofert zawiera w cenie koszt skipassa lub dodatkowe atrakcje, jak np. rabaty na baseny termalne w Austrii czy na Słowacji. Więcej informacji
o zimowych ofertach VTrip.pl znaleźć można na stronie: www.narty.vtrip.pl.

Szczegółowe informacje o zabawie oraz jej regulamin znajduje się na stronie www pod adresem: www.konkurs.vtrip.pl.

www.vtrip.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry