VTrip.pl rozwija platformę transakcyjną

Opublikowano: 12 kwietnia 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

VTrip.plPolski Portal Turystyczny, w kooperacji z firmą Avis uruchomił możliwość rezerwacji samochodów na całym świecie.

Produkt ten jest uzupełnieniem istniejącej już możliwości rezerwacji hoteli, stworzonej we współpracy z niemieckim systemem rezerwacji hoteli Hotel Reservation Service oraz rezerwacji biletów lotniczych do wybranych krajów. System rezerwacji dostępny jest pod adresem: www.samochody.vtrip.pl.

Na polskim rynku Avis działa już od ponad 14 lat. Obecnie firma dysponuje bazą 200.000 samochodów na całym świecie, w tym 600 w Polsce. Avis umożliwia wynajem samochodu z kierowcą oraz pojazdów dostawczych. Aby sprostać wymaganiom użytkowników, firma oferuje szeroką gamę modeli samochodów różnej wielkości i o różnym wyposażeniu. Samochody Avis mają średnio nie więcej niż 6 miesięcy i przed każdym wynajmem są poddawane szczegółowym przeglądom i serwisom.

'Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników portalu VTrip.pl oraz ze względu na zbliżającą się falę wyjazdów wiosennych, uzupełniamy naszą ofertę o możliwość wynajmu samochodu na całym świecie. Obecnie nasz klient za pośrednictwem platformy może zarezerwować pokój w hotelu, zamówić bilet lotniczy i wynająć samochód. Chcemy, aby nasza oferta była kompletna, dlatego cały czas staramy się ją poszerzać i uzupełniać o nowe elementy.' – mówi Dariusz Baranowski, dyrektor ds. programowych.

http://www.vtrip.pl

Sylwester KozakVTrip.pl rozwija platformę transakcyjną

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.