W Dniu Darmowej Dostawy łap okazje z Nokaut.pl

Porównywarka cen Nokaut.pl przygotowała praktyczne udogodnienie dla uczestników Dnia Darmowej Dostawy. Dzięki specjalnym oznaczeniom wprowadzonym w serwisie, internauci będą mogli nie tylko łatwo znaleźć sklepy, które włączyły się do akcji, ale także porównać ich oferty i zaoszczędzić jeszcze więcej. Zakupy z opcją bezpłatnej dostawy będzie można zrobić 30 listopada w ponad 1000 sklepach internetowych.

 

Dzień Darmowej Dostawy w Polsce organizowany jest od 2010 roku. Nokaut.pl od początku partneruje akcji, która zainspirowana jest amerykańskim Free Shipping Day. Pierwsza edycja wydarzenia przyciągnęła ponad 750 witryn – w bieżącej udział potwierdziło już przeszło 1000 e-sklepów. Atrakcyjny termin akcji z pewnością przyczyni się do pobicia rekordu liczby zamówień z ubiegłego roku. Klienci, którzy zakupią produkty 30 listopada 2011 roku mogą mieć pewność, że prezenty mikołajkowe i świąteczne dotrą na czas.

W Dniu Darmowej Dostawy łap okazje z Nokaut.pl 1

Rosnąca popularność oraz duża liczba uczestników Dnia Darmowej Dostawy może przyprawić o zawrót głowy. Aby ułatwić internautom odnalezienie najlepszej oferty,  porównywarka cen Nokaut.pl wprowadzi specjalne oznaczenia sklepów, które biorą udział w akcji. Klienci, którzy zdecydują się 30 listopada na zakupy online, będą mogli bez problemu wyszukać interesujące ich produkty oraz jednocześnie wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę. Bezpłatna dostawa zamówionych przesyłek dotyczy wszystkich transakcji zrealizowanych w sklepach uczestniczących w akcji, bez względu na ich wartość, wybór formy płatności czy sposób dostarczenia.

„Dzień Darmowej Dostawy to wydarzenie, z którego skorzystać mogą zarówno stali e-klienci, jak i osoby, które nigdy nie wypróbowały opcji zakupów przez internet. W ramach akcji chcemy przekonać wszystkich, że transakcje online są wygodne, bezpieczne i przede wszystkim opłacalne. Dzięki porównywarce cen Nokaut.pl klienci mogą łatwo i szybko wyszukać najatrakcyjniejsze oferty i zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale i czas” – mówi Wojciech Czernecki, prezes zarządu Grupy Nokaut SA, właściciela Nokaut.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry