W faceADDICTED można płacić bitcoinami

Opublikowano: 20 maja 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Agencja FaceADDICTED oferuje usługi z płatnością wirtualną walutą. Na swoim fanpage’u uruchomiła ofertę specjalną dla klientów korzystających z bitcoin. 

bitcoinFaceADDICTED, jak przekonuje, jest pierwszą polską agencją, która akceptuje płatności za pomocą wirtualnej waluty. Oferta specjalna aktywna jest jedynie dla pierwszego klienta polskiego lub zagranicznego.

Chcemy zobaczyć, czy płatności między firmami za pomocą bitcoins są już rzeczywistością czy jest to na razie kolejna internetowa bańka. Przygotowaliśmy pierwszą taką ofertę, jeśli spotka się z zainteresowaniem, będziemy zastanawiać się nad kolejnymi propozycjami – powiedział Bartłomiej Brzoskowski, social media director w faceADDICTED.

Oferta specjalna dotyczy wykonania aplikacji facebookowej, choć kolejne propozycje dla klientów agencji rozszerzane będą o inne usługi dostępne w portfolio agencji.

Dawid ZarazińskiW faceADDICTED można płacić bitcoinami

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.