W kolejce po system iScala

Opublikowano: 3 grudnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Firma Scala Business Solutions ogłosiła, że ponad 225 międzynarodowych klientów używa, bądź planuje w najbliższej przyszłości implementację systemu iScala. Światowa premiera najnowszej wersji aplikacji klasy „Collaborative ERP” miała miejsce we wrześniu. W Polsce została oficjalnie wprowadzona na rynek 5 listopada br.

„W Polsce coraz więcej firm decyduje się wdrożyć najnowszą wersję iScala. Mimo, że jesteśmy trzy tygodnie po premierze, mamy już 4 nowych klientów, którzy chcą wdrożyć system, u 9 obecnych klientów firmy rozpoczęto migrację na nową platformę.” – powiedział Piotr Żeromski, Client Solutions Director, Scala Business Solutions. „Firmy decydują się na wdrożenie nowej wersji głównie ze względu na bardzo rozbudowaną funkcjonalność w porównaniu do dostępnych na polskim rynku pakietów ERP, oraz cenę, która zawsze była jednym z ważniejszych czynników przy wyborze systemu wspomagającego zarządzanie” -dodał Żeromski.

http://www.scala.net

Sylwester KozakW kolejce po system iScala

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.