W Wielkanoc za 1 grosza do UK

W Święta Wielkanocne porozmawiasz z bliskimi z Wielkiej Brytanii za 1 grosz. Taką ofertę przygotował dla swoich użytkowników operator telefonii internetowej – IPFON.

Święta w Polsce to tradycyjny czas rodzinnych spotkań. Jednak spora liczba bliskich, z wielu różnych powodów, będzie musiała pozostać w Wielkiej Brytanii. Z myślą o nich operator telefonii internetowej IPFON przygotował specjalną promocję. Przez dwa dni Świąt Wielkanocnych (8-9 kwietnia), rozmowy z sieci IPFON na numery stacjonarne Wysp Brytyjskich (Anglia, Walia, Szkocja, Irlandia) będą kosztowały tylko 1 grosza za minutę. Tym samym IPFON kontynuuje akcję świątecznych rozmów z bliskimi z Wielkiej Brytanii za 1 grosza, zainicjowaną podczas ubiegłorocznych Świąt Bożego Narodzenia.

Osoby, które nie są jeszcze użytkownikami sieci IPFON, a chciałyby skorzystać z oferty wielkanocnej, mogą uczynić to w prosty sposób. Trzeba mieć dostęp do sieci Internet i zarejestrować się na stronie internetowej operatora (www.ipfon.pl). Każdy otrzyma za darmo numer telefonu i może już korzystać z usług IPFON. Dzwonić można przez komputer, za pośrednictwem darmowego programu (tzw. softphone). Jeśli ktoś nie chce dzwonić za pomocą programu komputerowego, może zaopatrzyć się w specjalną, niewielką bramkę VoIP (koszt ok. 200 zł brutto), do której można podłączyć dowolny aparat telefoniczny.

Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej, najwięcej naszych rodaków wyjechało za pracą właśnie do Wielkiej Brytanii. Z szacunków wynika, że jest to już bardzo duża grupa, ok. dwóch milionów Polaków. W sieci IPFON, Wielka Brytania to po Niemczech najbardziej popularny kierunek międzynarodowy.

www.ipfon.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry