Wakacje 2008 na Gwiazdkę

W tegorocznym sezonie świątecznym portal turystyczny VTrip.pl zorganizował specjalną akcję promocyjną pod hasłem “Wakacje na Gwiazdkę”. Wszyscy klienci mogą liczyć na wyjątkowe oferty turystyczne i zaoszczędzić nawet do 35% wartości wycieczki.
W powietrzu czuć już atmosferę Świąt, a wraz z nią odwieczny dylemat co do wyboru prezentów dla najbliższych. Każdy chciałby wybrać coś niepowtarzalnego i spełniającego marzenia rodziny, przyjaciół. “Wakacje na Gwiazdkę” to akcja skierowana do wszystkich klientów, którzy chcieliby mile zaskoczyć swoich najbliższych, a jednocześnie skorzystać z niższych cen i wysokich rabatów na wycieczki.

Pomysłodawca oferuje wiele interesujących regionów turystycznych m.in. Bułgarię, Cypr, Grecję, Hiszpanię, Maltę, Portugalię, Turcję czy Wyspy Kanaryjskie. Gwarantuje ponadto, że przy rezerwacji do końca grudnia klienci mogą liczyć na wiele ciekawych promocji, m.in.: rabat nawet do 35% wartości oferty, podwójne punkty PayBACK z możliwością wymiany na nagrody, wycieczka fakultatywna gratis czy darmowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji.

Wystarczy tylko zarezerwować interesującą nas ofertę i wpłacić niewielką zaliczkę około 200zł/ osobę. Poza tym VTrip.pl dodatkowo przygotował dla wszystkich stałych klientów specjalny 10% rabat na wybrane oferty.

– Dbamy o zadowolenie naszych klientów i staramy się proponować im – stosownie do okazji ciekawe promocje wyjazdów wakacyjnych. Już teraz chciałabym zaprosić wszystkich zainteresowanych historią i kulturą na malowniczą Maltę, słynącą z wybornej kuchni śródziemnomorskiej (ceny już od 980 zł). Pasjonatów sportów wodnych zachęcić mogę ofertą na Rodos już od 920 zł, a amatorów życia nocnego na malowniczą Majorkę za jedyne 1220 zł. Zwracam uwagę, że nasze biuro oferuje jeszcze wiele innych ciekawych i godnych polecenia miejsc. Nasi konsultanci z prawdziwą przyjemnością odpowiedzą na pytania klientów i pomogą wybrać ciekawą propozycję wyjazdu- mówi Agnieszka Ziaja, kierownik sprzedaży VTrip.pl.

www.vtrip.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry