Wakacje.pl kuszą egzotyką

Zimowa oferta Wakacje.pl to propozycje wyjazdów dla miłośników egzotyki i amatorów sportów zimowych. Portal, w sezonie zimowym 2005/2006 oferuje swoim klientom ponad 80 tys. wyjazdów w różne kierunki świata, w tym popularne w zimie wyjazdy egzotyczne – na Karaiby, Wyspy Kanaryjskie oraz do Afryki i krajów Ameryki Południowej.

W sezonie zimowym 2004 najpopularniejszymi kierunkami zimowymi były Egipt i Tunezja. Równie chętnie nasi klienci wybierali wycieczki na Teneryfę, Kubę, Dominikanę oraz na Cypr. W tym roku nasza propozycja wyjazdowa jest jeszcze bardziej urozmaicona i skierowana do osób o różnych preferencjach i oczekiwaniach. Gwarantujemy szeroki wybór pakietów promocyjnych i wyjazdów niestandardowych po niskich cenach. Nasi klienci mogą wybierać między wyjazdami pobytowymi i objazdowymi do najbardziej dzikich miejsc w Afryce i Ameryce Południowej – powiedział Mariusz Panek, wiceprezes Wakacje.pl.

Nowością jest uruchomienie tanich, bezpośrednich transferów do odległych zakątków świata, które dla wielu podróżnych są istotnym ułatwieniem. Dzięki rejsom dalekiego zasięgu polscy turyści mają możliwość bezpośrednio z Warszawy polecieć na Dominikanę, do Brazylii, Tajlandii, a nawet do Kenii.

http://www.wakacje.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry