Wakacje.pl najlepszym agentem w roku 2005

W prestiżowych Targach Turystycznych TOUR SALON w Poznaniu, które odbyły się w dniach 19-22 października 2005, wzięło udział blisko 700 wystawców z kilkudziesięciu krajów świata.

Podczas gali 'Orbis Party’ Wakacje.pl po raz kolejny zostały uhonorowane pierwszą nagrodą w sprzedaży oferty Orbis Travel i Travel Time (dyplomy Mistrza Orbis Travel i Mistrza Travel Time). Portalowi przyznano również nagrodę za największą sprzedaż wycieczek lotniczych organizowanych przez wyżej wymienione biuro.

Wycieczki samolotowe cieszą się największym zainteresowaniem naszych klientów. Dzisiaj liczy się komfort i możliwość szybkiego dotarcia na miejsce wypoczynku, dlatego w minionym sezonie wakacyjnym, aż 88% naszych klientów wybrało wycieczkę samolotową. Transport lotniczy staje się relatywnie tańszy, coraz bardziej popularny i dostępny finansowo dla polskich turystów – mówi prezes Wakacje.pl Michał Kaczorowski.

Imponująca liczba wystawców krajowych i zagranicznych, imprezy towarzyszące oraz uruchomienie nowych wystaw, jak Wyspa Zdrowia z prezentacjami oferty uzdrowisk oraz hoteli SPA i welness sprawiły, że dni targowe stały się dobrym forum dla branżowych dyskusji – podsumowuje imprezę Mariusz Panek – wiceprezes Wakacje.pl

http://www.wakacje.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top