Wakacje.pl w sieci Qnet

Firma Wakacje.pl dołączyła do internetowej sieci reklamowej Qnet. Sieć Qnet sprzedaje powierzchnię reklamową 18 domen turystycznych Portalu Wakacje.pl tj.: cypr.pl, grancanaria.pl, slowacja.pl, tunezja.pl, adriatyk.pl, dominikana.pl, egipt.pl, maroko.pl, turcja.pl, rodos.pl, majorka.pl, teneryfa.pl, korfu.pl, jordania.pl, malta.pl, riwiera.pl, seszele.pl oraz www.last-minute.pl. Wszystkie serwisy portalu będą sprzedawane w formie jednego pakietu reklamowego.

Każda turystyczna witryna prezentuje szczegółowe informacje turystyczne: opisy ciekawych miejsc i miejscowości, średnie temperatury, informacje dotyczące wymagań sanitarnych i granicznych oraz katalog ofert turystycznych, w tym również last minute. Wszystkie prezentowane oferty mają możliwość bezpośredniej rezerwacji online i zakupu przez Internet. Katalog ofert aktualizowany jest automatycznie każdego dnia. Na stronach umieszczane są wspomnienia i opinie zamieszczane bezpośrednio przez czytelników.

„Od początku naszej działalności w procesie doboru serwisów partnerskich koncentrowaliśmy się na podejściu „jakościowym”, a nie „ilościowym” . Cieszymy się z nawiązania współpracy z firmą Wakacje.pl, ponieważ spółka ta jest znaną marką na polskim rynku. – mówi Konrad Batory – odpowiedzialny za rozwój sieci w Qnet.

Nowa strategia rozwoju portalu Wakacje.pl w tegorocznym sezonie, polega na tworzeniu odrębnych domen turystycznych regionów i krajów świata najczęściej odwiedzanych przez polskich turystów. Spowodowało to znaczne zwiększenie powierzchni reklamowej, jaką dysponuje firma Wakacje.pl.

„To szansa na zaoferowanie dodatkowych, sprawdzonych informacji, przede wszystkim dla tych turystów, którzy nie kupili oferty przez wakacje.pl, a chcą dokładnie obejrzeć informacje o kraju lub regionie, mówi Mariusz Panek – Dyrektor Programowy i Finansowy portalu. Związaliśmy się z dynamicznym partnerem, jakim jest firma Qnet, która zaproponowała nam znakomite warunki. Mimo „trudnych czasów” reklamy internetowej nie mamy powodów do narzekań.”

http://www.wakacje.pl
http://www.qnet.com.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry