Wakacje.pl z Bankierem

Wakacje.pl S.A. , specjalizujące się w sprzedaży usług turystycznych w internecie nawiązały współpracę w Systemie Partnerskim z wortalem finansowym Bankier.pl S.A. Już od połowy czerwca br. Partnerzy serwisu bankier.pl mogą pośredniczyć w sprzedaży wycieczek oferowanych przez wakacje.pl .

Realizacja Systemu Partnerskiego Bankier.pl rozpoczęła się w lutym 2003 roku. Program zakłada nagradzanie indywidualnych Internautów premią pieniężną za pomoc w sprzedaży produktów portalu, dotychczas głównie finansowych.

„W Systemie Partnerskim od początku dostępne były produkty finansowe, niedawno wprowadziliśmy do sytemu ofertę turystyczną. W tym celu nawiązaliśmy współpracę z portalem Wakacje.pl – największym biurem turystycznym zajmującym się sprzedażą wycieczek w internecie. Wybraliśmy Wakacje.pl, ponieważ z oferty tego portalu skorzystało już wiele tysięcy Internautów. Mamy nadzieję, że oferta turystyczna będzie cieszyć się dużym powodzeniem wśród Partnerów.” – powiedział Dariusz Horszczaruk z Bankier.pl

„Z Bankier.pl możemy dotrzeć do kolejnej dużej grupy osób kupujących przez Internet. Posiadamy szeroką gamą ofert turystycznych, które z pewnością zainteresują Partnerów jednego z największych polskich portali finansowych. – stwierdził Mariusz Panek Dyrektor Programowy Wakacje.pl ”

http://bankier.wakacje.pl/

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top