Wakacje.pl z Bankierem

Wakacje.pl S.A. , specjalizujące się w sprzedaży usług turystycznych w internecie nawiązały współpracę w Systemie Partnerskim z wortalem finansowym Bankier.pl S.A. Już od połowy czerwca br. Partnerzy serwisu bankier.pl mogą pośredniczyć w sprzedaży wycieczek oferowanych przez wakacje.pl .

Realizacja Systemu Partnerskiego Bankier.pl rozpoczęła się w lutym 2003 roku. Program zakłada nagradzanie indywidualnych Internautów premią pieniężną za pomoc w sprzedaży produktów portalu, dotychczas głównie finansowych.

“W Systemie Partnerskim od początku dostępne były produkty finansowe, niedawno wprowadziliśmy do sytemu ofertę turystyczną. W tym celu nawiązaliśmy współpracę z portalem Wakacje.pl – największym biurem turystycznym zajmującym się sprzedażą wycieczek w internecie. Wybraliśmy Wakacje.pl, ponieważ z oferty tego portalu skorzystało już wiele tysięcy Internautów. Mamy nadzieję, że oferta turystyczna będzie cieszyć się dużym powodzeniem wśród Partnerów.” – powiedział Dariusz Horszczaruk z Bankier.pl

“Z Bankier.pl możemy dotrzeć do kolejnej dużej grupy osób kupujących przez Internet. Posiadamy szeroką gamą ofert turystycznych, które z pewnością zainteresują Partnerów jednego z największych polskich portali finansowych. – stwierdził Mariusz Panek Dyrektor Programowy Wakacje.pl ”

http://bankier.wakacje.pl/

Wpisy promowane

Wydarzenia

Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry