Wakacyjna promocja OnetBoksów

Onet.pl wprowadził specjalną ofertę promocyjną dla reklamodawców korzystających z usługi OnetBoksy. OnetBoksy to ogłoszenia reklamowe wyświetlane w odpowiedzi na konkretne słowa kluczowe wpisane w okno wyszukiwarki OnetSzukaj. Składają się z hasła reklamowego, dwóch linii tekstu oraz linku prowadzącego na stronę internetową reklamodawcy.
Monika Bartołd-Bluszko, marketing manager Onet.pl: pragniemy zachęcić reklamodawców do wykorzystania wyjątkowej siły oddziaływania OnetBoksów. Wakacyjna promocja obowiązuje od 21 sierpnia przez 10 dni. Nasi klienci, do każdego zamówienia o wartości 100 zł otrzymają dodatkowe 20 zł. Realizacja kampanii reklamowej o wartości 120 zł za pośrednictwem boksów reklamowych daje możliwość pozyskania nawet do 2400 klientów.

Reklamy w postaci OnetBoksów osiągają wysoką efektywność, ponieważ  docierają tylko do tych klientów, którzy poszukują konkretnych produktów lub usług. Dzięki oszczędnej i przyjaznej formie graficznej często postrzegane są jako normalny wynik wyszukiwania, a nie reklama.

Boksy reklamowe to także jedna z najtańszych form reklamy. Reklamodawca płaci tylko wtedy, gdy ktoś kliknie w jego boks reklamowy, czyli po prostu wejdzie na jego stronę internetową. Boksy reklamowe są formą reklamy wyszukiwarkowej szybko zdobywającą coraz wieksze powodzenie na rynku e-reklamy. Dynamicznie rosnącą popularność zawdzięczają możliwości precyzyjnego określenia grup odbiorców, niskim kosztom pozyskania klienta oraz prostemu systemowi samodzielnej obsługi kampanii reklamowych.

www.onet.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry