Wakacyjne szaleństwo – wielki konkurs eSKY.pl

Dnia 17 czerwca 2009r. rozpoczyna się konkurs „Wakacyjne szaleństwo” organizowany przez firmę eSKY.pl – lidera na rynku agencyjnej sprzedaży biletów lotniczych w Polsce. Do wygrania jest 15 podwójnych biletów lotniczych, 30 noclegów dla dwóch osób oraz bezpłatne wejściówki do Disneylandu pod Paryżem. Nagroda główna to bilet lotniczy dla dwóch osób na Karaiby. Łączna wartość nagród przekracza 33 000 złotych.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy w dniach 17-30 czerwca 2009 kupić na stronie eSKY.pl chociaż jeden bilet lotniczy o wartości przekraczającej 550zł. Każdy taki bilet weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Losowania będą odbywać się codziennie. Szczęśliwy zwycięzca zostanie nagrodzony biletem lotniczym dla dwóch osób z Warszawy do Paryża lub Amsterdamu oraz bezpłatnym noclegiem w Hotelu DeSilva w Piasecznie, który można wykorzystać zarówno przed wylotem, jak i po powrocie. Ponadto, każdy zdobywca biletu do Francji, otrzyma bezpłatny karnet wstępu do Disneylandu pod Paryżem.

Wielki finał konkursu będzie miał miejsce 1 lipca 2009 r. Tego dnia, wszystkie bilety lotnicze kupione w serwisie eSKY.pl w dniach 17-30 czerwca i spełniające warunki konkursowe, wezmą udział w losowaniu nagrody głównej – biletu dla dwóch osób z Warszawy na Karaiby oraz bezpłatnego noclegu w Hotelu DeSilva w Piasecznie.

Wszystkie nagrody, zarówno bilety lotnicze, jak i noclegi, można wykorzystać w dowolnym terminie, ale przed 31 stycznia 2010 roku.

eSKY.pl

Wpisy promowane

  • Ile trwa budowa domu?
    Czas budowy domu jednorodzinnego zależy od wielu czynników, takich jak wielkość domu, stopień skomplikowania projektu, rodzaj materiałów i umiejętności wykonawców. ...
  • Dlaczego warto wynająć manipulator do szyb na budowę?
    Dlaczego warto wynająć manipulator do szyb na budowę? To proste — podnośnik dźwigowy z przyssawką pozwala na szybkie i bezpieczne ...

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top