Wakacyjne życzenia dla IPFON

Sieć telefonii internetowej IPFON rozstrzygnęła konkurs „Wakacje z IPFON”. Autorzy wysłanych do IPFON pocztówek otrzymali nawet do tysiąca dodatkowych minut na swoje konta w sieci IPFON.
W drodze losowania IPFON nagrodził autorów wakacyjnych pocztówek bezpłatnymi doładowaniami kont. Główną nagrodę w postaci doładowania konta w IPFON pakietem 1000 minut otrzymał Pan Edward z Rzeszowa. Po 500 minut wygrali: Tomek z Wrocławia, Sławek z Rodzinką, Krystyna z Warszawy, Marek z Dąbrowy oraz Bartek z Krakowa.

Pakietem 250 minut zostało doładowanych kolejnych 25 kont. Listę laureatów uzupełniło 50 użytkowników, których wartość kont wzrosła o 100 minut. Inni klienci IPFON,  którzy wysłali pocztówkę z wakacji do IPFON, otrzymali nagrodę gwarantowaną w wysokości 15 minut doładowania konta. Wszyscy nagrodzeni uczestnicy konkursu zorganizowanego przez IPFON otrzymali już nagrody na swoje konta. Informację o tym extra doładowaniu można odnaleźć w historii zasileń, w zakładce „Rozliczenia”, w systemie IPFON24.

Konkurs „Wakacje z IPFON” miał na celu przypomnienie klientom IPFON, że mogą zabrać na wakacje swoją bramkę VoIP lub telefon IP, podłączyć je do gniazdka internetowego np. w hotelu, w którym się zatrzymają, a potem dzwonić po stawkach IPFON (9 gr. brutto za minutę połączenia, naliczanie sekundowe), bez względu na to, czy są nad Bałtykiem, czy w Egipcie. Konkurs miał także przypominać, że klienci sieci IPFON mogą na czas wyjazdu skonfigurować specjalny program, tzw soft-phone, a potem rozmawiać przez słuchawki i mikrofon podłączone do dowolnego komputera z dostępem do Internetu.

Konkurs zaowocował ogromną ilością kartek z wakacyjnymi życzeniami, niekiedy o dużej wartości artystycznej – z rymowankami oraz z muszelkami.

www.ipfon.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top