Walentynki w AllPay.pl: buduj Polskie Sztuczne Serce

Każda osoba dokonująca zakupów w Pasażu AllPay.pl pomaga w budowie Polskiego Sztucznego Serca, projekcie Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu. Osoby, które kupią prezent walentynkowy pomiędzy 11 a 18 lutego br. dodatkowo mają niepowtarzalną szansę na romantyczny weekend w Krakowie.

Serwis AllPay.pl i InTurs.net zapraszają zakochanych do niebanalnego wyrażenia swoich uczuć – do podzielenia się swoim szczęściem i miłością z innymi. Każda osoba, która kupi prezent walentynkowy swojej sympatii w Pasażu AllPay.pl pomaga w budowie Polskiego Sztucznego Serca, programu Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu. W zamian za okazane serce AllPay.pl i InTurs.net zaproszą dwie pary na magiczny weekend do Krakowa.

Apartament, w którym zakochani spędzą weekend, znajduje się w centrum Krakowa, 7 minut drogi od Rynku Głównego, 13 minut drogi od dworca kolejowego i autobusowego. W pobliżu apartamentu są między innymi: bar, pub, kawiarnia, restauracja, dyskoteka, basen kryty, centrum rozrywki, wypożyczalnia rowerów, wypożyczalnia samochodów.

http://www.allpay.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top