Walentynkowa zabawa sms-owa

Polski Internet Komórkowy zaprasza do niekonwencjonalnej, premiowanej atrakcyjnymi nagrodami, zabawy walentynkowej.

Na stronach serwisów mobile.net.pl , sms.mania.pl oraz na łamach tygodnika ANGORA odbywać się będzie w dniach od 10 do 14 lutego „Walentynkowa Zabawa SMS-owa”. Skierowana jest ona do wszystkich osób, które pragną sprawić niespodziankę ukochanej osobie i przesłać jej „sms-ową walentynkę”.

Zabawa odbywać się będzie w dwóch etapach. W pierwszym do rywalizacji staną autorzy przesyłanych sms-em życzeń. Treść życzeń (każde z odrębnie nadanym numerem) będzie na bieżąco publikowana na stronach serwisów www.mobile.net.pl i www.sms.mania.pl. Nagrody otrzymają Ci autorzy, którzy wykażą się największą kreatywnością, wyobraźnią i poczuciem humoru. Automatycznie odrzucane będą treści wulgarne.

Etap drugi dotyczy bezpośrednio nadesłanych i ponumerowanych życzeń, które będą znajdować się na stronach wymienionych serwisów. Nagrody otrzymają „wybrańcy losu”, którzy wybraną przez siebie ze stron serwisów mobile.net.pl i sms.mania.pl „sms-ową walentynkę” z odpowiednim numerem prześlą w dniu 14 lutego pod numer wybranej przez siebie ukochanej osoby.

Uczestnicy zabawy mają szansę otrzymania niezwykle atrakcyjnych nagród. Do zdobycia są: nowoczesne telefony komórkowe (Sagem, Trium), zestawy akcesoriów telefonicznych, plecaki i czapki firmowe, zestawy biżuterii, walentynkowe zestawy płyt kompaktowych i kosmetyki.
Sms-y przesyłać mogą użytkownicy sieci ERA, IDEA, PLUS oraz posiadacze telefonów funkcjonujących w systemie pre-paid (Tak Tak, Pop, Simplus).

http://www.mobile.net.pl
http://www.sms.mania.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry