Walentynkowy Wapster

Opublikowano: 12 lutego 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Z okazji Dnia Św. Walentego – popularnego Święta Zakochanych – WapSter.pl przygotował specjalne atrakcje dla swoich użytkowników:

ˇ Specjalne gotowe TEKSTY Walentynkowe : najsławniejsze miłosne aforyzmy, rymowanki i wiersze, które pomogą wszystkim zabieganym w błyskawicznym wyrażeniu uczuć poprzez SMS.

ˇ Najpiękniejsze loga, SMSy graficzne, EMSy, wygaszacze ekranu, które w dzień 14 lutego będzie można wysłać taniej

ˇ Użytkownik Wapstera, który 14 lutego wyśle najwięcej SMSów (tekstowych, graficznych, z melodią, itd.), otrzyma w NAGRODĘ telefon komórkowy Ericsson R320s.

ˇ Wszyscy użytkownicy Wapster.pl, otrzymują możliwość uzyskania 7% RABATU na walentynkowe usługi Poczty Kwiatowej.

http://www.wapster.pl

WapSter.pl jest polskim serwisem przeznaczonym dla internautów posiadających telefony komórkowe. Umożliwiamy wysyłanie SMS-ów tekstowych, graficznych i muzycznych a także wygaszaczy ekranu z poziomu Internetu. W serwisie WapSter.pl zarejestrowanych jest już 700 tys. użytkowników.

Sylwester KozakWalentynkowy Wapster

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.