Walka stulecia: Internauci stawiają na Adamka

Już w sobotę na ringu spotkają się wybitni pięściarze: Andrzej Gołota i Tomasz Adamek. Internauci głosują na swojego faworyta na specjalnej stronie http://www.gadudodatki.pl/walkastulecia i jednocześnie wyrażają poparcie dla ulubionego pięściarza ustawiając sobie specjalny opis graficzny w komunikatorze Gadu-Gadu. Opis ustawiło sobie już prawie 60 tys. osób.

Wyniki głosowania i pobrań opisu nie pozostawiają wątpliwości: internauci stawiają na Adamka – pięściarz zdobył już prawie 40 tys. punktów. Andrzej Gołota cieszy się dużo mniejszym poparciem, aktualnie popiera go 20 tys. osób – to prawie połowa mniej niż Tomasza Adamka.

Ogromnym zainteresowaniem cieszą się specjalne opisy graficzne z Gołotą i Adamkiem, którymi Internauci ozdabiają swój kontakt w komunikatorze Gadu-Gadu. Opis widzą wszyscy znajomi na liście kontaktów. Ustawiając opis „Popieram Adamka, a TY?” lub „Popieram Andrzeja Gołotę, a TY?” internauci wyrażają poparcie dla swojego faworyta, dzieląc się emocjami sportowymi ze swoimi znajomymi. Opisy te udostępnione są za darmo i mogą ustawić je sobie wszystkie osoby, które korzystają z Nowego Gadu-Gadu – dostępne do pobrania na www.komunikator.gadu-gadu.pl.

Aby wziąć udział w głosowaniu i ustawić opis graficzny wystarczy odwiedzić stronę: http://www.gadudodatki.pl/walkastulecia.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry