Waluty.com mobilnie

Opublikowano: 24 czerwca 2007. Kategoria: Rynek. Tagi:

Wystartowała wersja mobilna portalu finansowego Waluty.com. Najnowsze wiadomości z rynku forex, notowania, indeksy giełdowe, komentarze walutowe, informacje z giełdy, kursy walut, można na bieżąco przeglądać w urządzeniach mobilnych – telefonach komórkowych wyposażonych w przeglądarkę internetową oraz urządzeniach PDA (Personal Digital Assistant – palmfonach i palmtopach). Mobilna wersja jest „lżejszą” wersją Waluty.com, pozbawioną dużych elementów graficznych dla zwiększenia szybkości przepływu najistotniejszych i najbardziej pożądanych informacji.
Serwis oferuje stały dostęp do codziennych wiadomości finansowych. To nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu każdy użytkownik portalu Waluty.com może za pośrednictwem telefonu komórkowego czy palmfona, na bieżąco śledzić najważniejsze informacje publikowane w serwisie. Najważniejszym jednak i najbardziej poszukiwanym elementem wersji mobilnej jest wprowadzenie przez Waluty.com kursów walut, indeksów giełdowych i akcji spółek.

W ten sposób portal realizuje strategię rozwoju opartą na dostarczaniu bieżących informacji, które są niezbędne w pracy inwestorów, przedsiębiorców, biznesmenów, także w drodze do pracy czy w przerwie na lunch. Tym bardziej, w okresie rozpoczynającego się sezonu letniego – czasu wyjazdów i urlopów. A przenośny komputer nie zawsze i wszędzie może być wykorzystywany z takim powodzeniem jak poręczny telefon komórkowy wykorzystujący wersję mobilną portalu Waluty.com.

Misją każdego portalu finansowego jest dostarczanie aktualnej i rzetelnej informacji.  Jednocześnie wartość serwisu wzrasta poprzez wdrażanie nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań. Tak realizowana strategia rozwoju portalu Waluty.com budzi zainteresowanie coraz szerszego kręgu odbiorców, których miesięczna liczba wyniosła ponad 200 000 unikalnych użytkowników oraz ponad 1 300 000 odsłon (dane Gemius Traffic, maj 2007 r.). W ten sposób portal odpowiada na wzrastające potrzeby użytkowników.

Sylwester KozakWaluty.com mobilnie

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.