WAP-owi liderzy

Miniony miesiąc przyniósł znaczące zmiany w statystykach liczby załadowań użytkowników portalu http://wap.mobile.net.pl. We wrześniu strony czołowego polskiego serwisu odwiedziło ponad 2.500.000 osób.

Ta imponująca liczba potwierdza, że witryna jest zdecydowanym liderem w rankingu polskich serwisów WAP. Powodem dynamicznie wzrastającej popularności są stale prowadzone prace i modyfikacje związane z zawartością portalu. Atrakcyjne treści przyciągają każdego miesiąca rzesze nowych użytkowników, dla których magnesem są z reguły pojawiające się na bieżąco nowatorskie pomysły i rozwiązania.

W ostatnim czasie pojawiła się rubryka „Prowokacje”, której autorzy niezwykle przewrotnie, z dużym poczuciem humoru komentują polską rzeczywistość. Od początku istnienia cieszy się niezwykłą popularnością, spotyka się z dużym odzewem ze strony użytkowników, jak sama nazwa wskazuje – sprowokowanych do aktywnego uczestnictwa w zabawie.

Inne ciekawostki to między innymi interaktywny alkomat czy fragmenty przedwojennego Kodeksu Boziewicza – zbioru zasad honorowego postępowania.

Ponadto, portal oferuje stale aktualizowane informacje z kategorii: przegląd prasy i bieżących wydarzeń, porady, informacje gospodarcze, serwisy drogowe, przeliczniki walut, gry i zabawy interaktywne oraz działy z kategorii rozrywki i dobrego humoru.
Portal http://wap.mobile.net.pl jest pierwszym polskim serwisem obsługującym protokół WAP. Jest zarządzany przez firmę Polski Internet Komórkowy.

Portal http://wap.mobile.net.pl jest pierwszym polskim serwisem WAP. Został zaprojektowany, i jest stale zarządzany, przez Polski Internet Komórkowy. Jest integralną częścią serwisu telekomunikacyjnego http://www.mobile.net.pl .

Firma jest ponadto twórcą dzwonków i logosów do telefonów komórkowych. Pod adresami http://dzwonki.mobile.net.pl oraz http://logo.mobile.net.pl zaprezentowana jest pełna gama tematów i wzorów obu produktów. Oferta dostępna jest dla dużej liczby modeli telefonów.

Polski Internet Komórkowy prowadzi też zaawansowane prace nad technologią MMS – multimedialnymi wiadomościami oferującymi w jednym pakiecie słowo, obraz i dźwięk.

http://www.mobile.net.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top