WAP przygotowany przez CT najlepszy

Serwis WAP Służby Celnej przygotowany przez CT Creative Team – najlepszym serwisem w Europie.

Pierwszy sukces serwis wap.guc.gov.pl uzyskał wygrywając w kwietniu 2001 I Ogólnopolski Konkurs Witryn Internetowych – Website Festival w kategorii WAP.

Dzięki zwycięstwie w tym konkursie serwis mógł wziąć udział w Europejskim Festiwalu EuroPrix MultiMediaArt. Powołany w roku 1998 roku, EuroPrix MultiMediaArt jest obecnie przodującym europejskim festiwalem przeznaczonym dla producentów serwisów multimedialnych i internetowych. Festiwal objęty jest patronatem Unii Europejskiej. W konkursie mogą brać udział produkty twórców z 33 krajów europejskich. Podczas uroczystej Gali 3 grudnia 2001 w Lizbonie ogłoszono zwycięzców tegorocznego festiwalu. W jednej z 8 kategorii – Mobile Multimedia zwyciężył serwis WAP Służb Celnych RP.

CT Creative Team wspólnie z Głównym Urzędem Ceł opracował koncepcję serwisu. Wykonane przez CT Creative Team rozwiązania wyróżniają się ciekawą formą prezentacji, która jest jednocześnie niezwykle wygodna dla użytkownika. Zastosowano nowatorską metodę przekazywania przez celników danych bezpośrednio z przejść granicznych do serwisu. Zapewnia to aktualne informacje dla rosnącej liczby osób, które korzystają z serwisu. Przygotowane rozwiązania są proste w obsłudze i dostępne w każdym telefonie wyposażonym w protokół WAP. W serwisie wap.guc.gov.pl oprócz danych dotyczących czasu postoju, kursów walut obcych znajdują się również adresy i telefony Głównego Urzędu Ceł i urzędów celnych

Gratulujemy !

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top