Wapacz połączył się z EL2

Opublikowano: 28 czerwca 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Od 1 czerwca 2005 roku, serwis Wapacz.pl stał się własnością warszawskiej spółki EL2. Dotychczasowy właściciel serwisu – EnterNet sp. z o.o. objął zaś 30% udziałów w EL2. Tym samym fuzja, której rynek spodziewał się od dawna – stała się faktem. Od kilku bowiem lat, obie firmy ściśle współpracowały ze sobą przy realizacji dużych projektów.

EL2 to firma funkcjonująca na rynku m-biznesu, świadcząca usługi z zakresu: m-marketing’u, m-commerce’u, m-content’u oraz m-banking’u. EL2 łączy w sobie agencję zajmującą się marketingiem mobilnym oraz autora i producenta dedykowanych rozwiązań dla biznesu, wykorzystujących telefonię komórkową. Spółka jest również jednym z największych dostawców usług Premium SMS i MMS w Polsce. Klienci EL2 to m.in. Pepsi, Schöller, Wirtualna Polska, Pekao S.A., ING NN, PTC Era, Polkomtel.

Wapacz.pl to pionier rozwiązań przygotowanych z myślą o właścicielach serwisów internetowych oraz dostawca rozrywki mobilnej. Kilka tysięcy serwisów internetowych codziennie korzysta m.in. z systemu mikropłatności SMS, modułów do prowadzenia sond i głosowań SMS czy wreszcie prowadzenia infoserwisów dostarczanych tą samą drogą. Multimedia Wapacza tj. dzwonki, tapety czy gry Java, są dystrybuowane przez kilkaset serwisów internetowych w tym m.in. Wirtualną Polskę oraz Gazeta.pl.

'Połączenie z Wapaczem pozwala nam oferować kompleksowe usługi i w pełni kontrolować ich jakość. Oprócz wzmocnienia produktowego do naszego zespołu dołączają fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w zakresie technologii internetowych i mobilnej rozrywki. Wspólnie podołamy nie tylko każdemu zleceniu, ale stworzymy nową wartość na polskim rynku.' – mówi Andrzej Ziemiński, Prezes Zarządu EL2 sp. z o.o.

'Rezultaty fuzji Klienci dostrzegą natychmiast w postaci nowych lub ulepszonych produktów i usług. Uzupełniająca się oferta i kompetencje, wspólna realizacja kilkunastu dużych projektów, olbrzymie wzajemne zaufanie – po prostu musieliśmy się połączyć' – mówi Wojciech Przyłęcki, Prezes EnterNet sp. z o.o. i nowy Dyrektor ds. Rozwoju Technologii w EL2.

'Rozwijamy się, bo patrzymy naprzód. Widzimy nie tylko szanse, ale i zagrożenia. Łączymy siły żeby wspólnie podołać wyzwaniom i rosnącym oczekiwaniom Klientów. Doświadczenie, technologia, kontent, kreacja – połączenie tych elementów gwarantuje sukces i zwiększenie udziałów w rynku. EL2 wszystkie te atuty posiada' – podsumowuje Andrzej Ziemiński.

http://www.el2.pl

Sylwester KozakWapacz połączył się z EL2

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.