Warsaw Business Journal w Bankier.pl

Opublikowano: 12 stycznia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Polski Portal Finansowy Bankier.pl rozpoczął współpracę z kolejnym dostawcą informacji biznesowych. Wybrane artykuły z renomowanego anglojęzycznego magazynu Warsaw Business Journal są już dostępne dla czytelników.

Bankier.pl oferuje swoim czytelnikom zasób informacji biznesowych z różnych źródeł m.in.: Reuters, Financial Times, Gazeta Prawna, IS BusinessWire, Profit, BusinessWeek, Miesięcznik Bank, Finansista, Nowy Przemysł, Inwestor Finansowy, Biznesnet i wielu innych.

Warsaw Business Journal to anglojęzyczny tygodnik biznesowy. Jest źródłem informacji na temat biznesu, ekonomii i polityki dla zagranicznych inwestorów działających na polskim rynku.

„Cieszę się że czytelnicy Bankiera będą mieć dostęp do informacji z magazynu Warsaw Business Journal. Dzięki nawiązanej współpracy zaoferujemy internautom jeszcze szerszy zasób artykułów o pieniądzach i gospodarce, a Warsaw Business Journal dotrze do ponad 200 000 czytelników Bankiera i Eurobankiera, którzy odwiedzają portale w ciągu jednego miesiąca. W przyszłości planujemy udostępnienie naszym czytelnikom artykułów z kolejnych tytułów prasowych.” – mówi Piotr Wąsowski odpowiedzialny za rozwój i marketing portalu Bankier.pl.

Bankier jest odwiedzany przez ponad 175 000 osób miesięcznie (wg. Gemius), notuje 2,8 mln odsłon stron.

http://www.bankier.pl

Sylwester KozakWarsaw Business Journal w Bankier.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.